Full 1
Wierzę, że rzeczy są możliwe, a praca stanowi ważny element naszego życia i zmiany.
Full 1

Szkolenia dla firm

W mojej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres szkoleń, które łączą aktywność fizyczną i rozwój osobisty. Bogate doświadczenie w różnych dyscyplinach sportowych pozwala kreować mi szkolenia pełne zabawy, rywalizacji i nauki. Budowanie świadomości i rozwijanie współpracy poprzez sport to kluczowe działania, które oferuję moim parnerom.

Specjalizuję się w szkoleniach narciarskich w różnych formach (skitury, telemark, wyprawy z przewodnikiem), zarówno w Polsce, jak i w krajach alpejskich. Od lat promuję zdrowy tryb życia, który jest fundamentem długowieczności. Takie podejście znajduje odzwierciedlenie w inspirujących wykładach i warsztatach dla różnych grup wiekowych.

Wraz z zespołem BeeActive.pl, jako prekursorzy nordic walkingu na Śląsku, przyczyniliśmy się do popularyzacji tej formy aktywności w całej Polsce, a nasze wydarzenia edukacyjne przyciągnęły już kilka tysięcy uczestników.

Na rynku rozwojowym oferuję autorskie programy szkoleniowe takie jak "Dobre praktyki" i "Jak uczą się dorośli". Programy zostały stworzone, aby wspierać rozwój osobisty i zawodowy pracowników, zwiększając ich efektywność i satysfakcję z pracy.

Zapraszam do współpracy firmy, które cenią sobie pracowitość, rzetelność, odpowiedzialność oraz dzielenie się wiedzą. Z mojej strony gwarantuję profesjonalizm, elastyczność i podejście skoncentrowane na praktyce, które przyniesie wymierne korzyści zarówno dla pracowników, jak i całej organizacji.

 

szymon podpis 300x83

 

 

 

 

Oficjalni partnerzy

Head Oficjalny Partner  Ziener Oficjalny Partner

Moja praca, moja pasja