Jak pracuje coach? 

Coach nie daje rad i nie ocenia. Słucha, pyta i podąża za Tobą. Podąża w kierunku, który Ty nadajesz. Szuka możliwości i spójności w tym co słyszy. Ma obowiązek widzieć więcej, jednak nie sugeruje rozwiązań. Coach akceptuje Cię takiego jakim jesteś i wspiera w modelowaniu zmiany, wspiera w dążeniu do celu i jego określeniu.

 

Jaki jest najbardziej porządany efekt coachingu?  

Zwiększenie samoświadomosci klienta oraz zorganizowanie rozmowy tak, aby owocowała podjęciem działania. Takiego, które do tej pory wydawało się być poza zasięgiem, które dotąd było tylko w fazie wyobrażeń i planów.

 

Dlaczego warto spróbować?

Udowodniono, że regularne dzielenie się swoimi celami z innymi (Psychology professor Dr. Gail Matthews), zwiększa szansę ich realizacji. Dodatkowo publiczne oznajmienie tego co chce się zrobić, uruchamia silne narzędzie wpływu jakim jest spójność. Jeśli coś wypowiemy na głos i zadeklarujemy się do działania, to podświadomie staramy się być w harmonii z tą deklaracją. 

 

Jak rozpocząć współpracę? 

Poznaj mnie, zapoznaj się z wpisami na blogu. Jeśli moja filozofia jest bliska Twojemu sercu, napisz do mnie. Odpowiem i ustalimy szczegóły pierwszego spotkania. Oferuję spotkanie on-line, natomiast jeśli tylko jest możliwość na spotkanie w realnym świecie, to zdecydowanie wybieram tę formę pierwszego kontaktu. 

 

Jak często odbywają się spotkania?

W zależności od złożoności celu i jego umiejscowienia w czasie, spotkania z coachem mogą odbywać w różnych odstępach. Najczęsciej są to spotkania 1-4 w miesiącu. 

 

Jakie dyscypliny wchodzą w grę podczas coachingu w ruchu? 

Aktywność, która idealnie wpisuje się w canon coachingu w ruchu to nordic walking, trekking, skitury czy delikatny trucht. Jednym słowem atywności, które pozwalają na swobodną konwersację. Ale uwaga, w grę wchodzą również formy bardziej intensywne, na przykład urozmaicone treningi typu full body workout, treningi całego ciała. Aktywność zaplanuję tak, jak to sobie wcześniej ustalimy.

 

Szymon gdzie można się z Tobą umówić? 

Mieszkam na Śląsku. Stacjonarne spotkania prowadzę w Świętochłowicach. Zajęcia w terenie, prowadzę najczęściej w Parku Ślaskim. Dojazd w inne miejsce wiąże się z ustaleniem indywidualnej stawki i wcześniejszej rozmowy. Na kilkugodzinne wyjścia połączone z trekkingiem i skiturami najczęsciej wybieram Beskidy. Choć dojazd w ważne dla Ciebie miejsca jest możliwy i jest kwestią do ustalenia. 

 

Zobacz film (2 min):

Kopia Kopia Kopia nauka windsurfingu lekcja 1 m